Belangstellenden voor de ACCU-reunie 2024

Bij Theehuis Rhijnauwen (700 meter vanaf bushalte bus 41) 5 april 17:-20:
Belangstellenden op volgorde van voornaam.
(nummer verwijst naar volgorde van aanmelding).
A=aangemeld, +=met partner, N=verhinderd
. Laatst bijgewerkt op 2024/04/05
Er zijn nu 33 aanmeldingen.

37. A Adri Smit 80-88 SO a3smit@ziggo.nl
1. A Annet Lansbergen 92-99 AA
14. A Ben Raben 95-99 Educ
26. A Christien v Maarseveen 90-96 AA
34. A Cor Berkhof 90-99 DC
28. A_Dick Kaas 88-98 O&O
15. A Edwin Martheze 71-99 OP Edwin.martheze@gmail.com
44. A Erik Schleicher 89-91 AA
27. A Harm Braams 75-85 student
17. A Hennie Bekker 92-99 TC
32. A Hennie Smit 86-99 DC
29. A Jacques Ariaans ..-99 DC ariJ@xs4all.nl
19. A Jeannet Waardenburg 85-99 Secr
43. A_Jo van Bilsen DC
11. A Joop vd Star 66-99 ST molenster@duck.com
39. A Kees Huige 95-99 AA
3. A Leo Horowitz 65-99 BS, AA leoh@horowitz.nl
31. A+Martin Boon 87-99 OP
2. A Martin Schuckman 91-99 AA
6. A+Monica Groskamp 99-99 AA
35. A Paul Hessel 74-99 OP
16. A Pauline Berens 96-99 Educ pauline.berens@gmail.com
33. A Peter Berndsen 92-99
42. A Peter de Rijk 89-96 O&O
7. A Piet Beltman 93-99 OP
21. A Ruud Silvester 64-95 DC silvesterflorissen@xs4all.nl
30. A Ruud van der Pas 85-89 SO
38. A Sjaak Vervuurt 97-99 AA sjaak.vervuurt@capgemini.com
9. A Wim Griffioen 71-79 SO
22. A Wim Nelis 73-79 student
40. A Wim Sjouw 87-99 DC wimsjouw@gmail.com
.
18. N Andreas Chatziantoniou
44. N Bart Wesseling
12. N Carel v Aardenne 64-99 BS
10. N Elise Boltjes 82-90 Educ elise@eliseboltjes.nl
4. N Eric Kamsma 91-98 AA
41. N+_Gertjan v Loo 74-99 OP
8. N Herman van Loon 72-99 SO, div herman.van.loon@casema.nl
25. N Jaap Verhage ..-99 Educ
13. N JanWillem Swane 93-99 Secr jw@janwillemswane.nl
5. N Leo Janssens 85-99 SO
36. N Lex vd Meulen 91-99 Educ lexing@xs4all.nl
23. N Milly Baardman Adm
45. N Nos Reyhani 69-86
24. N Ria van Erven 88-99 helpdesk
20. N Tom Hoogenboom 73-79 student Linkedin| accureunie@tohoconsultancy.freedom.nl
.